Napisz:
m.wilczek@radzionkow.pl
 
 
 

WYDARZENIA

Nowa sala widowiskowa Centrum Kultury "Karolinka" - ZMIANA ROBI WRAŻENIE :) (2014.08.26)
I oto jest, nowa sala widowiskowa Centrum Kultury Karolinka jest w końcu gotowa. Po remoncie, który trwał 12 miesięcy we wrześniu 2014 sala zostaje oddana do użytku.
Warto dodać, że remont obejmował salę wraz z zapleczem, czyli z garderobami, korytarzami, toaletami, a nawet holem głównym.
Sala jest wyposażona w nowoczesny system klimatyzacji, wentylacji i cyrkulacji powietrza oraz grzewczy. Zaplecze sceny obejmuje: 2 garderoby oraz 2 toalety z kabinami prysznicowymi przeznaczone dla artystów.
Łączna liczba miejsc siedzących na sali widowiskowej to 437 plus 2 , w tym:
- parter 305 miejsc siedzących plus 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych (poruszających się na wózkach inwalidzkich,
- balkon - 132 miejsc siedzących
Fotele zostały zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, harmonijnym, ponadczasowym kształcie, prostym i klasycznym designie z wygodnym, ergonomicznym oparciem.
powierzchnia użytkowa sali wraz z zapleczem - 649,74 m2
powierzchnia użytkowa balkonu - 116,66 m2
kubatura sali - ok. 2400 m3
kubatura sceny - ok. 1762 m3
Remont sali został wykonany w ramach projektu współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2007 - 2013, Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby oraz z budżetu Gminy Radzionków.
Największa i najnowocześniejsza sala widowiskowa w powiecie tarnogórskim zostaje oddana do użytku we wrześniu 2014 roku.
Zdjęcia z przebudowy do zobaczenia w GALERII
źródło: karolinka.art.plInicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogrskiego Koo w Radzionkowie Zwizek Grnolski Stowarzyszenie Rodzin Katolickich


 
© 2006-2014 Marek Wilczek. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt, wykonanie i prowadzenie strony: Grzegorz Machoń.

web stats stat24.com