Napisz:
m.wilczek@radzionkow.pl
 
 
 

WYDARZENIA

Przebudowa ulicy Szymały (2014.06.20)
W poniedziałek, 16 czerwca, podpisana została umowa dotycząca przebudowy ulicy Szymały. Projekt pn.: „Przebudowa ul. Szymały” współfinansowany jest ze środków Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.
Radzionków jest liderem i głównym beneficjentem projektu realizowanego w porozumieniu z Bytomiem. Przebudowę prowadzić będzie firma HUCZ Sp. z o.o. Sp. k. z Boronowa. Zaplanowana przebudowa dotyczy odcinka od skrzyżowania z ul. Unii Europejskiej do skrzyżowania z ul. Strzelców Bytomskich. Mimo, iż roboty budowlane mogą spowodować utrudniania w ruchu drogowym, to efekt końcowy zapowiada się bardzo interesująco.
W ramach projektu wybudowana zostanie min. nowa nawierzchnia jezdni z asfaltobetonu, droga rowerowa, zjazdy do posesji oraz chodniki. Wykonane zostanie także nowe oznakowanie pionowe i poziome dotyczące organizacji ruch. Roboty mają trwać do trzech miesięcy od daty podpisania umowy, więc najpóźniej we wrześniu będziemy mieli okazję przejechać się nową drogą.
źródło: www.radzionkow.plInicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogrskiego Koo w Radzionkowie Zwizek Grnolski Stowarzyszenie Rodzin Katolickich


 
© 2006-2014 Marek Wilczek. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt, wykonanie i prowadzenie strony: Grzegorz Machoń.

web stats stat24.com