Napisz:
m.wilczek@radzionkow.pl
 
 
 

WYDARZENIA

Modernizacja oświetlenia ulicznego (2014.06.12)
W czwartek 12 czerwca w sali sesyjnej Urzędu Miasta Radzionków podpisana została umowa o Partnerstwie Publiczno Prywatnym pomiędzy miastem Radzionków a ENERGĄ Oświetlenie Sp. z o.o. Radzionków jest pierwszą gminą w Polsce, która w ramach Partnerstwa Publiczno Prywatnego zmodernizuje sieć oświetlenia ulicznego.
Dzięki inwestycji w naszym mieście zostanie zaprojektowany i wybudowany system oświetlenia ulicznego w oparciu o oprawy ledowe. Partner Prywatny ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. zapowiedział świadczenie kompleksowej usługi oświetleniowej przez okres dziesięciu lat. Ponadto będzie zarządzać całym systemem oraz przeprowadzać jego konserwację. W efekcie powstanie sieć oświetlenia ulicznego, w całości należącego do gminy. Inwestycja pozwoli zaoszczędzić znaczną ilość energii elektrycznej oraz środków finansowych. Nowy system oświetlenia ulicznego zostanie wykonany w ciągu 18 miesięcy od dnia podpisania umowy, koszt realizacji inwestycji wyniesie 8 402 343,59 zł brutto.
źródło: www.radzionkow.plInicjatywa Obywatelska Powiatu Tarnogrskiego Koo w Radzionkowie Zwizek Grnolski Stowarzyszenie Rodzin Katolickich


 
© 2006-2014 Marek Wilczek. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt, wykonanie i prowadzenie strony: Grzegorz Machoń.

web stats stat24.com